Aplikacja Smart Home

Rozwiązanie opisane na poniższej stronie jest dedykowane głównie dla jednostek Samsung Prestige (AR**JSPFAWKNEU oraz AR**JSPFBWKNEU). Aplikacja Smart Home dostępna w Sklepie Play nie umożliwia poprawnego sterowania wskazanymi jednostkami.

W tym celu należy dokonać instalacji z zewnętrznego pliku .apk aplikacji zmodyfikowanej, umożliwiającej dalsze działanie i korzystanie z funkcji sieciowej klimatyzatora.

Aplikacja Smart Home 3.1072.19.220.s dostępna do pobrania pod linkiem:

https://www.domserwis.pl/smarthome.rar

Hasło do archiwum – domserwis

Podczas instalacji aplikacji telefon może wyświetlić komunikat o konieczności zezwolenia na instalację niezaufanych aplikacji „z zewnątrz” (poza Sklepem Play). Udzielenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu.

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z zastosowania powyższych porad. Rozwiązania zostały udostępnione z czystej chęci pomocy w problemach z którymi Państwo się borykają.

Jeśli skorzystaliście Państwo z porad dotyczących tej aplikacji, prosimy o pozytywną ocenę naszej działalności w serwisie opinii Google. Ewentualnie prosimy o kontakt na adres samsung@domserwis.pl w razie problemów – dzięki temu będziemy wiedzieć, że istnienie tej strony ma sens 🙂

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=domserwis+jedlinsk#lrd=0x4718f9b9e709e6a5:0xeb71067b72bcc9cc,1,,,