Smart Air Conditioner

Problem z rejestracją klimatyzatora na stronie https://www.samsungsmartappliance.com do sterowania za pośrednictwem zakładki OUT-HOMECertification request failed. Retry?

Upewniamy się, że na smartfonie korzystamy z aplikacji SMART AIR CONDITIONER (bez końcówki CAC)

Przed jakąkolwiek próbą zalecam wyłączenie routera na czas około 10 min. Po włączeniu routera proszę o sprawdzenie, czy jest możliwe sterowanie IN-HOME.

Bardzo proszę o zastosowanie się do poniższych kroków (na czas rejestracji najlepiej skorzystać z przeglądarki INTERNET EXPLORER):

1. Włączyć klimatyzator
2. Przejść do strony rejestracji klimatyzatora
3. Uzupełnić pole MAC adres urządzenia, nacisnąć przycisk certyfikacji
4. W momencie pojawienia się komunikatu na stanie “Turn on the air conditioner” – wyłączyć klimatyzator bezpośrednio odcinając źródło zasilania (bezpiecznik na tablicy rozdzielczej**)
5. Po 3-5 sekundach podać napięcie na klimatyzatora “włączając” bezpiecznik
6. Po chwili certyfikacja winna się zakończyć z sukcesem

*Zanim podejmiemy kroki, upewniamy się, że możliwe jest sterowanie IN-HOME.

**W przypadku niewydzielonego oddzielnie bezpiecznika pod sam klimatyzator, upewniamy się czy na tej samej fazie nie znajduje się klimatyzator i router.
Jeśli tak jest, na czas rejestracji przepinamy kabel zasilający router do gniazdka na innej fazie, aby nie zaburzyć procesu certyfikacji (nie wyłączyć routera).

***Przy powyższej próbie proszę o skorzystanie z przeglądarki Internet Explorer z aktualną wtyczką Adobe Flash Player.

Próbujemy według powyższych kroków kilkukrotnie. Zawsze rozpoczynając nowy proces od wyłączenia routera na 10min.

——————————————————————————————————————–

Reakcja zwrotna na wybór zakładki OUT-HOME w postaci informacji w znakach chińskich/japońskich/koreańskich (Android) – brak możliwości sterowania za pośrednictwem OUT-HOME:

Ostatnia wersja aplikacji tj. 1.2.94 nie działa?

Brak aplikacji Smart Air Conditioner w Sklepie Play?

W tym celu należy dokonać instalacji z zewnętrznego pliku .apk aplikacji zmodyfikowanej, umożliwiającej dalsze działanie i korzystanie z funkcji sieciowej klimatyzatora.

Aplikacja Samsung Smart Air Conditioner 1.2.97 dostępna do pobrania pod linkiem:

https://www.domserwis.pl/wp-content/uploads/DPlug_RAC_1.2.97_s_service_r_joe_sign_zipaligned.rar

Hasło do archiwum – domserwis

Podczas instalacji aplikacji telefon może wyświetlić komunikat o konieczności zezwolenia na instalację niezaufanych aplikacji “z zewnątrz” (poza sklepem play). Udzielenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu.

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z zastosowania powyższych porad. Rozwiązania zostały udostępnione z czystej chęci pomocy w problemach z którymi Państwo się borykają.

Jeśli skorzystaliście Państwo z porad dotyczących tej aplikacji, prosimy o pozytywną ocenę naszej działalności w serwisie opinii Google. Ewentualnie prosimy o kontakt na adres samsung@domserwis.pl w razie problemów – dzięki temu będziemy wiedzieć, że istnienie tej strony ma sens 🙂

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=domserwis+jedlinsk#lrd=0x4718f9b9e709e6a5:0xeb71067b72bcc9cc,1,,,